Strona GłównaMenu ProduktówKontakt z RedakcjąSklep-Online

Zobacz jakie plecaki szkolne wybrali na rok 2022-2033 nasi czytelnicy!

Plecaki dla chłopców 3-5 klasa szkoły podstawowej

Model marki Bag Street „LEO”
plecak szkolny, chłopięcy dedykowany najmłodszym, dzieciom w wieku 8-13 lat. Specjalnie przystosowany do udźwigu większej ilości zeszytów i książek z dopasowanym miękkim stelażem wewnętrznym. Konstrukcja plecaka jest średnio usztywniona, dlatego zachowuje on niewielką wagę netto.
Cena to 159zł brutto. Dostępny jest w cieci sklepów stacjonarnych na terenie Olsztyna (dokładne adresy wraz z aktualną dostępnością podany u dołu artykułu)
Plecaki chłopięce marki Bag Street Możecie Państwo zamówić u dystrybutora tej marki: Sklep Plecak.net.Dla naszych czytelników z kodem: GIM5OLSZTYNrabat na cały asortyment plecaków do szkoły – 20%. (ważny do końca roku 2022)

Plecaki chłopięce 6-8 klasa

Plecak szkolny dla chłopca marki KONO od polskiego sprzedawcy
-linia plecaków dedykowanych starszym uczniom, który sami decydują o wyborze plecaka do szkoły. Są to plecaki skierowane dla uczniów klas informatycznych oraz sportowych. Wyróżniają się dodatkowymi komorami, oddzielającymi np,. strój na WF od książek i zeszytów.
Cena od 189zł brutto. Plecaki do szkoły KONO, wyróżnia solidna konstrukcja oraz modny wygląd.
Cała kolekcja wraz z adresem znajduje się u dołu tego wpisu.
Plecaki dla uczniów szkół podstawowych KONO, pochodzą od firmy z Wielkiej Brytanii, ich dystrybucją zajmują się również sklepy partnerskie, takiej jak portal Plecak.net.Zachęcamy do skorzystanie z kuponu rabatowego na plecak chłopięcy, wpis kupon GIM5OLSZTYN w koszyku zakupowym.

Plecaki do liceum 1-2 klasa

Plecaki dla licealistów 3-4 klasa

Informacja od autora:

Adresy sklepów z plecakami szkolnymi dla chłopców: https://plecak.net/plecaki-szkolne-mlodziezowe/dla-chlopcow