Drodzy Nauczyciele, Uczniowie oraz Rodzice, ruszyła czwarta edycja kampanii charytatywnej Kilometry Dobra, którą w Olsztynie reprezentuje Fundacja Przyszłość dla Dzieci.

Cel kampanii to leczenie, rehabilitacja oraz zakup sprzętu medycznego dla podopiecznych  Fundacji  Przyszłość dla Dzieci.
Kampanii towarzyszy również próba pobicia rekordu Guinnessa. Konkurencją jest układanie ciągu monet o jednym nominale - stąd Kilometry Dobra. Monety przykleja się na taśmę klejącą, tworząc metrowe odcinki. Do rekordu potrzebujemy 75 km, czyli ponad 3,3 mln zł.
W związku z tym przez dwa tygodnie (20.03.2017- 03.04.2017) w naszej szkole trwać będzie SZKOLNY KIERMASZ CIAST.  Ciasta pieką wszystkie klasy (dwa ciasta na klasę).
Prosimy poszczególne klasy o przygotowanie ciast na następujące dni:

KLASA IA - 20.03 poniedziałek
KLASA IB - 21.03 wtorek
KLASA IC - 22.03 środa

KLASA IIA - 23.03 czwartek
KLASA IIB - 24.03 piątek
KLASA IIC - 27.03 poniedziałek

KLASA IIIA - 28.03. wtorek
KLASA IIIB - 29.03 środa
KLASA IIIC - 30.03 czwartek
KLASA IIID - 03.04 poniedziałek

Zwracamy się z prośbą do wychowawców klas o wyznaczenie osób, które upieką ciasta i osób, które będę je sprzedawać (1 zł - sztuka).
Wypieki będzie można kupić  na każdej  drugiej i trzeciej przerwie przy sali nr 4.
Słodkości będą sprzedawane również na najbliższym zebraniu z rodzicami 20.03.2017r.

Za pomoc serdecznie dziękujemy!

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza
Opiekun: Anna Chorzelewska