Chór szkolny
Sport
Tradycje szkolne - ślubowanie klas pierwszych
Aktywnie i zdrowo
Wycieczki
Wolontariat
A A A

19 czerwca naszą szkołę pożegnał ostatni rocznik gimnazjalistów, a także pierwszy rocznik nowej szkoły ośmioklasowej. Ostatnie spotkanie z absolwentami miało bardzo uroczysty charakter. Wręczono nagrody i dyplomy tym uczniom, którzy wyróżnili się w rozmaitych dziedzinach życia szkolnego. Były więc wyróżnienia dla wzorowych uczniów, ale także dla wybitnych sportowców, chórzystek, wolontariuszy i dla Osobowości Szkoły. Ten tytuł otrzymali w 2019 roku dwaj bracia Bartosz i Piotr Hertrampfowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czerwiec minął, wakacje w toku, ale także jest to czas wyboru nowej szkoły. W nowym roku szkolnym 2019/20 czekamy na czwartoklasistów oraz uczniów klas starszych. Tworzymy klasy pierwsze i będziemy kontynuować pracę w klasach drugich, trzeciej i piątej. W naszej szkole nowi uczniowie znajdą komfortowe warunki do nauki. Przede wszystkim to czas pracy, od 8:00 do 14:25, a w piątki do 13:30. Klasy są nieliczne, do 20 osób. Na uczniów czeka mnóstwo ciekawych zajęć, a także świetlica i stołówka. Wszyscy zostaną otoczeni fachową opieką doświadczonej kadry nauczycielskiej i na pewno będą bezpieczni. Zapraszamy do nas w nowym roku szkolnym 2019/20.