W poniedziałek 12 czerwca klasa 1b wraz z opiekunami Hanną Borys i Krzysztofem Bielskim, wybrała się na wycieczkę do Arboretum w Kudypach. Spotkaliśmy się z przewodnikiem, który oprowadził nas po tamtejszym lesie. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawych rzeczy na temat niektórych roślin. Po zwiedzaniu udaliśmy się na ognisko.

Gdy wszyscy się najedli było śpiewanie i tańczenie. Nie mając piłki, chłopaki popisali się swoją kreatywnością i zamiast piłki rzucali butelką. Na tej wycieczce nie mogło obejść się bez szaleństw na placu zabaw. Wszyscy bawili się świetnie. Na sam koniec, gdy wychodziliśmy z lasu zaczął mocno padać deszcz. Wszyscy wrócili do domu mokrzy. Wycieczka była udana i wszyscy uczniowie wraz z opiekunami byli zadowoleni.

Piotr Hertrampf