Gimnazjum nr 5 w Olsztynie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Zajęcia pozalekcyjne

Email Drukuj PDF

Koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze w roku szkolnym 2015/2016

Lp.

Koło/zajęcia wyrównawcze

Prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Koła zainteresowań w ramach godzin z art. 42
1
biologia K.Potrapeluk czwartek 14:30 - 15:15 40
2 j.rosyjski E.Skibicka

środa

czwartek

14:00 - 14:45

14:30 - 15:15

czytelnia
3 chór H.Borys środa 14:30 - 16:00 39
4 matematyka J.Buzderewicz czwartek 13:30 - 14:15 33
5 j.niemiecki A.Chorzelewska wtorek 14:30 - 15:15 42
6 j.angielski J.Sochań czwartek 14:30 - 15:15 36
7 j.angielski (testy egzaminacyjne) M.Rzodkiewicz środa 14:25 - 15:10 35
8 fizyka M.Osińska poniedziałek 7:00 - 7:45 29
9 geografia W.Olszewik środa 7:00 - 7:45 42
10 historia E.Marciszewska wtorek 14:30 - 15:15 46
11 informatyka L.Wąsowski środa 14:30 - 15:30 34
Zajęcia wyrównawcze
1

biologia

K.Potrapeluk środa 14:30 - 15:15 40
2

j.polski

A.Socha czwartek 14:30 - 16:00 47
3 j.polski M.Wróblewska

poniedziałek

czwartek

piątek

7:30 - 8:00

7:30 - 8:00

7:30 - 8:00

51

51

51

4

j.polski

K.Kwiecińska czwartek 14:30 - 16:00 51
5

j.angielski

M.Chmielińska

wtorek

14:30 - 16:00

35
6 j.angielski M.Rzodkiewicz środa 14:25 - 15:10 35
7 j.angielski J.Sochań

czwartek

15:15 - 16:00

36

8

matematyka

J.Buzderewicz wtorek 7:15 - 8:00 33
9

matematyka

K.Podolak wtorek 7:15 - 8:00 33
10

matematyka

U.Pietruszko

czwartek

piątek

7:10 - 7:55

7:10 - 7:55

24

24

11 chemia, informatyka W.Kaska poniedziałek 14:30 - 15:30 34
12 fizyka, chemia M.Osińska

środa

7:00 -7:45

29

13 geografia W.Olszewik

piątek

14:30 - 15:15

42

14 historia B.Trawińska środa 14:25 - 15:10 43
15 historia E.Marciszewska

środa

7:15 - 8:00

46

16 religia M.Jabłońska-Sokołowska poniedziałek 14:30 - 16:00 48
17 religia ks. P.Nachiło

czwartek

(co 3 tygodnie)

14:30 - 15:15 45
18 zaj. sportowe K.Dębowska

poniedziałek

wtorek

środa

14:30 - 15:30

7:15 - 8:00

15:15 - 16:15

s. gimn.

 

basen

19 zaj. sportowe I.Podolak

wtorek

środa

14:30 - 15:30

15:15 - 16:15

s. gimn.

basen

20 zaj. sportowe K.Bielski

poniedziałek

środa

14:30 - 15:15

15:15 - 16:15

s. gimn.

basen

21 zaj. sportowe L.Wąsowski wtorek 14:30 - 16:00 s. gimn.
22 j.niemiecki A.Chorzelewska poniedziałek 14:30 - 15:15 42
23 j.hiszpański M.Gorzelańczyk wtorek 14:30 - 15:15
24 pedagog J.Biadun

poniedziałek

14:00 - 15:00

gabinet

pedagoga

25
K.Rynko piątek 13:30 - 14:30
Poprawiony: poniedziałek, 30 listopada 2015 15:31  

Ulti Clocks content

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
31 Sierpnia 2016
Imieniny obchodzą
Bohdan, Paulina, Rajmund, Rajmunda,
Świętosław

Do końca roku zostało 123 dni.
Zodiak: Panna

Olsztyn - portal miejski

Oficjalny serwis Programu Szwajcarskiego

Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 5 w Olsztynie