Gimnazjum nr 5 w Olsztynie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Zajęcia pozalekcyjne

Email Drukuj PDF

Koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze w roku szkolnym 2014/2015 (2 semestr)

Lp.

Koło/zajęcia wyrównawcze

Prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Koła zainteresowań w ramach godzin z art. 42
1
biologia K.Potrapeluk czwartek 14:30 - 15:30 40
2 j.rosyjski E.Skibicka

poniedziałek

czwartek

14:30 - 15:15

14:30 - 15:15

czytelnia
3 chór H.Borys środa 14:30 - 16:00 39
4 matematyka J.Buzderewicz piątek 13:30 - 14:15 33
5 j.niemiecki A.Chorzelewska czwartek 14:30 - 15:15 25
6 j.hiszpański M.Kozak piątek 13:30 - 14:25 36
Zajęcia wyrównawcze
1

biologia

K.Potrapeluk wtorek 7:00 - 7:45 40
2

j.polski

A.Socha poniedziałek 14:30 - 15:15 47
3

j.polski

(klasa 3a)

A.Socha wtorek 14:30 - 15:15 47
4 j.polski M.Wróblewska

poniedziałek

środa

piątek

7:30 - 8:00

7:30 - 8:00

7:30 - 8:00

51

51

51

5

j.polski

K.Rynko wtorek 14:30 - 15:15 51
6 pedagog K.Rynko środa 14:00 - 15:00 31
7

j.angielski

M.Chmielińska

poniedziałek

piątek

14:30 - 15:15

13:30 - 14:15

35
8 j.angielski M.Rzodkiewicz wtorek 14:00 - 15:30 36
9 j.angielski J.Sochań

wtorek

czwartek

14:30 - 15:15

14:30 - 15:15

35

35

10

matematyka

J.Buzderewicz czwartek 7:15 - 8:00 33
11

matematyka

K.Podolak czwartek 7:15 - 8:00 33
12

matematyka - kl. 1a, 1b

matematyka - kl. 2a, 3a, 3b

matematyka - kl. 3a, 3b

U.Pietruszko

wtorek

środa

czwartek

7:30 - 8:00

7:30 - 8:00

7:30 - 8:00

24

24

24

13 chemia W.Kaska poniedziałek 14:30 - 15:30 34
14 fizyka, chemia M.Osińska

poniedziałek

środa

7:00 - 7:45

7:00 -7:45

29

29

15 geografia W.Olszewik

środa

piątek

7:00 - 7:45

7:00 - 7:45

42

42

16 historia B.Trawińska czwartek 13:40 - 15:00 43
17 historia E.Marciszewska

wtorek

środa

14:30 - 15:15

7:15 - 8:00

46

46

18 religia M.Jabłońska-Sokołowska poniedziałek 14:30 - 16:00 48
19 religia J.Druszcz


20 zaj. plastyczne H.Borys wtorek 14:30 - 16:00 39
21 zaj. sportowe K.Dębowska

poniedziałek

czwartek

14:30 - 15:30

7:00 - 7:45

s. gimn.
22 zaj. sportowe I.Podolak

poniedziałek

piątek

13:30 - 14:30

7:15 - 8:00

s. gimn.
23 zaj. sportowe K.Bielski

poniedziałek

środa

14:30 - 15:15

14:30 - 15:15

s. gimn.
24 zaj. sportowe L.Wąsowski czwartek 14:30 - 15:15 s. gimn.
25 j.niemiecki A.Chorzelewska środa 14:30 - 15:15 25
26 j.niemiecki B.Szwejk


27 j.hiszpański M.Kozak środa 14:30 - 15:15
28 pedagog J.Biadun

poniedziałek

środa

14:00 - 15:00

14:00 - 15:00

gabinet

pedagoga

Poprawiony: wtorek, 03 marca 2015 11:34  

Ulti Clocks content

Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
27 Kwietnia 2015
Imieniny obchodzą
Anastazy, Andrzej, Bożebor, Kanizjusz,
Martyn, Piotr, Teofil, Zyta

Do końca roku zostało 249 dni.
Zodiak: Byk

Olsztyn - portal miejski

Oficjalny serwis Programu Szwajcarskiego