Zachęcamy do zapoznania się z treścią  listu, jaki otrzymała nasza szkoła od Fundacji Ankizy Gasy - Dzieci Madagaskaru, dzięki której od kilku lat wspieramy edukację dzieci na Madagaskarze biorąc udział w programie Adopcja Na Odległość.

„Pozdrawiamy gorąco w środku lata na Madagaskarze.

Wasza podopieczna Julianna uczy się już w drugiej klasie szkoły podstawowej. Dziewczynka jest pilna w nauce i bardzo lubi swoją szkołę.

Nasza Fundacja prowadzi już także 2 rok liceum i mamy nadzieję, że co roku coraz więcej młodzieży z naszego programu dołączy do grona, gimnazjalistów, licealistów, maturzystów a potem także studentów!

Takie są założenia naszej działalności, aby umożliwiać zdobycie jak najlepszej edukacji  tym, którzy inaczej nie mieliby takiej szansy.

Dziękujemy za trwanie z nami w tym dziele:)”.

Oprócz świątecznych pozdrowień zamieszczamy także zdjęcie z początku roku szkolnego, które w tym roku miało miejsce dopiero na początku listopada i było związane z rozprzestrzenianiem się dżumy na Madagaskarze od sierpnia aż do końca października. Na szczęście sytuacja została opanowana i malgaskie życie wróciło do normy.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nikt z dzieci pod opieką naszej Fundacji nie ucierpiał. Obecnie przygotowujemy się już do świąt. Planujemy duży obiad świąteczny oraz jednakowe skromne prezenty dla wszystkich dzieciaków w programie tak, aby nikogo nie wyróżniać, ale obdarować wszystkich w tym szczególnym czasie.

Można też dołączyć się finansowo do naszej zbiórki świątecznej, każda drobna kwota pomoże nam ufundować bardziej smakowitą ucztę oraz podarki dla dzieciaków.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

życzymy wszystkim wielu wspaniałych chwil w radosnej atmosferze przy świątecznym stole

oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2018!"
Zachęcamy do śledzenia poczynań fundacji na stronie internetowej http://www.dziecimadagaskaru.pl oraz facebooku (Ankizy Gasy-Dzieci Madagaskaru/Ankizy Gasy-Children of Madagascar).

członkowie Szkolnego Koła Wolontariusza