Szanowni uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, w imieniu Fundacji "Przyszłość dla Dzieci " serdecznie zapraszamy wszystkich 4 czerwca 2017 r. do Parku im. Janusza Kusocińskiego w Olsztynie na wielki PIKNIK RODZINNY z finałem ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Kilometry Dobra",  na rzecz której uczniowie naszej szkoły zorganizowali na przełomie marca i kwietnia SZKOLNY KIERMASZ CIAST. Zebraliśmy aż 485,26 zł!

Piknik współorganizowany jest przez "Nasz Olsztyniak, "Gazetę Olsztyńską", magazyn "Fit nie Fat" oraz fundację "Przyszłość dla Dzieci".

Startujemy o godzinie 11.

Przewidziane są różne atrakcje oraz oczywiście rozstrzygnięcie międzyszkolnej rywalizacji w zbieraniu "Kilometrów Dobra".

Zapraszamy uczniów do wspólnego układania zebranych złotówek i próby pobicia rekordu Guinessa w ułożeniu jak najdłuższego ciągu monet jednozłotowych.

Zapraszamy również na imprezę towarzyszącą - charytatywny "Bieg o Złotą Monetę". Trasa dla uczniów to 1 km i biegnie alejkami parkowymi.

Zapisy na bieg oraz układnie monet u p. Chorzelewskiej.

Cała impreza odbędzie się pod Honorowym Patronatem Wojewody Warmińsko - Mazurskiego, Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego oraz Prezydenta Olsztyna.

Anna Chorzelewska