W dniach 05.03-12-03 w Szkole Podstawowej nr 14 odbył się kiermasz ciast. Na przerwach śniadaniowych oraz obiadowych uczniowie ochoczo kupowali wypieki przygotowane przez ich kolegów i koleżanki. A wszystko dlatego, że kiermasz powiązany był z akcją charytatywną. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili, że są chętni do niesienia pomocy oraz wrażliwi na los potrzebujących osób. Pieniądze zebrane podczas kiermaszu zostały przekazane na operację nóżki pięcioletniego chłopca o imieniu Bruno. Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy 580 zł!

Szczególnie dziękujemy osobom, które zaangażowały się w pieczenie ciast, oraz ich sprzedaż:

Lilianie Karaś I a, Miłoszowi Kowalik II c, Dominikowi Malinowskiemu II c, Oli Łydzińskiej II a, Wiktorii Miksza II a, Dominice Łożyńskiej II b, Głowackiej Kamili III b, Alicji Domańskiej II c, Julii Maciejewicz II c, Mai Przastek III b, Wiktorii Stańczak III b, Patrycji Klimek II b, Julii Liszewskiej III a, Wiktorii Dziadura III a, Julii Matwiejczuk 7a, Samancie Włodarczyk III b, Milenie Wiśniewskiej III b, Dominice Drachusz II a, Arturowi Czerwińskiemu III a, Dominice Dudziec III a, Ani Wieczorek II a.

Ogromne podziękowania należą się pani Zosi, która codziennie z uśmiechem na ustach pomagała uczniom przygotować ciasta do sprzedaży oraz pani Grażynce, która dbała o ład i porządek podczas kiermaszu oraz wszystkim uczniom i pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się w pomoc.

Razem wielką mamy MOC! Dziękujemy!

Anna Chorzelewska