Chór szkolny
Sport
Tradycje szkolne - ślubowanie klas pierwszych
Aktywnie i zdrowo
Wycieczki
Wolontariat
A A A

13 listopada 2017 r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR. W naszej szkole udział w nim wzięło 12 uczniów. Konkurs miał charakter jednorazowego testu wykonywanego samodzielnie przez uczestnika za pomocą komputera. Uczniowie w ciągu godziny zmagali się zadaniami związanymi z posługiwaniem się komputerem i jego oprogramowaniem przy rozwiązywaniu różnych sytuacji i problemów, mogli wykazać się umiejętnością algorytmicznego myślenia. Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali:

  1. Stanisław Szels - klasa 2b
  2. Piotr Hertrampf - klasa 2b
  3. Hubert Bejnar - klasa 7a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji tych komputerowych zmagań!