27. Finał WOŚP 2019

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w kolejną niedzielę, czyli 13 stycznia. Tym razem za zebrane w czasie kwesty pieniądze zostanie zakupiony nowoczesny sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. WOŚP można wesprzeć na kilka sposobów - np. wrzucając pieniądze do puszki wolontariuszy, ale także licytując przedmioty wystawione na specjalnym portalu aukcyjnym.

My, jako szkoła SP14, również chcielibyśmy wesprzeć WOŚP i w dniu 11.01.2019 w naszej szkole zorganizować kiermasz ciast. Cała kwota zostanie wpłacona na konto WOŚPU. Zdjęcia z kiermaszu oraz kwotę jaką udało nam się zebrać opublikujemy po wydarzeniu. Zachęcamy do wzięcia udziału, rodzicom z góry dziękujemy za pomoc w domu przy pieczeniu ciast oraz innych zachęcamy do zabrania w tym dniu ze sobą pieniędzy na zakup kawałka ciasta. "Pomaganie jest dziecinnie proste"-takie jest hasło tegorocznej edycji, a więc POMAGAJMY :)