Chór szkolny
Sport
Tradycje szkolne - ślubowanie klas pierwszych
Aktywnie i zdrowo
Wycieczki
Wolontariat
A A A

W sobotę 25 marca powracająca Szkoła Podstawowa nr 14 powitała swych pierwszych gości. Dyrektor szkoły, pani Jarosława Kozak, nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji z wielką radością spotkali się z kandydatami do nowej szkoły podstawowej. Odwiedzili nas z rodzicami uczniowie kończący w tym roku szkolnym szóstą klasę oraz przedszkolacy mający zacząć naukę szkolną we wrześniu 2017 roku.

 

Kandydaci do czternastki poznali nauczycieli, których przedstawiła pani dyrektor. Następnie nasi goście udali się na wycieczkę po szkole. Odwiedzili pracownię biologii, gdzie mogli oglądać pod mikroskopem różne preparaty, a potem udali się na spotkanie z nauczycielami języków obcych. Tu, korzystając z tablic multimedialnych, rozwiązywali zadania językowe. Zajrzeli też do innych pracowni, do czytelni, zobaczyli, gdzie znajdują się ważne dla uczniów miejsca. Odwiedziny czternastki zakończyły się zdrowym i słodkim poczęstunkiem w stołówce szkolnej. Każdy z naszych gości został też pożegnany drobnym prezentem.

 

Wielu rodziców, korzystając z dnia otwartego, złożyło już dokumenty do naszej szkoły. Czekamy zatem na spotkanie po wakacjach.