28 lutego 2018r. stał się dla Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie dniem wyjątkowym. Wszystko za sprawą niezwykle miłych gości. Szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola "Leluki" i  z Przedszkola nr 4, a gospodarzami byli pierwszoklasiści z "Czternastki".  Silny mróz nie zraził przedszkolaków, które dzielnie dotarły do naszej szkoły.

Powód?

Konkurs EKO - LEGO LUDEK!

Autorki tego projektu to p. Alina Bogdańska, p. K. Dębowska i p. R. Preuss.

Drużyny stanęły do konkursu ochoczo, aby wywalczyć Puchar Dyrektora SP 14. Zadaniem zawodników było zbudowanie ludka z materiałów wtórnych i z klocków lego.

Na wykonanie zadania przeznaczono tylko 35 minut. Mimo to dzieciaki stanęły na wysokości zadania i  stworzyły piękne ludki! Oczywiście wszyscy zajęli I miejsce, zdobywając tym samym Puchar Dyrektora Szkoły.  Zabawa była wyśmienita!

Zapraszamy częściej!

Magda Wróblewska