Chór szkolny
Sport
Tradycje szkolne - ślubowanie klas pierwszych
Aktywnie i zdrowo
Wycieczki
Wolontariat
A A A

Dnia 19.01.2018r. odwiedzili klasę 1a funkcjonariusze Policji. Przeprowadzili z uczniami rozmowę na temat "Bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych". 

 

Renata Preuss

W piątek 19 stycznia zorganizowano bal przebierańców dla uczniów klasy 1a.

     

Uczniowie chętnie wzięli udział w zabawie karnawałowej oraz konkurencjach przygotowanych specjalnie na tę okazję. 

 

Renata Preuss

Również w grudniu, czekając na święta wychowawczyni klasy Ia oraz pani Hanna Borys zorganizowały warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i rodziców.

     

Uczniowie klasy 1a zaprosili swoich najbliższych do świetlicy szkolnej i przy wspólnym kolędowaniu wykonali ozdoby na świąteczny stół.

 

Renata Preuss

Przyszła zima i uczniowie pierwszej klasy pomyśleli o ptakach, którym trudno przetrwać tę porę roku. Dlatego przygotowali smakołyki dla ptaków i stworzyli ptasią stołówkę.

     

Przynieśli ziarna zbóż i chleb. Na jednej z lekcji wybrali się pod opieką wychowawczyni na dwór, aby zawiesić niedaleko szkoły ptasie smakołyki. Dzięki temu naszym skrzydlatym przyjaciołom będzie łatwiej przetrwać zimę.  

 

Renata Preuss

Tuż przed świętami dzieci z klasy Ia uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych w Domu Gazety Olsztyńskiej.

     

Tu dowiedziały się, jak dawniej obchodzono święta Bożego Narodzenia. Zobaczyły ozdoby świąteczne. Usłyszały kilka ciekawych historii oraz opowieści związanych z Wigilią.  Wykonały również swoją ozdobę na świąteczny stół.

 

Renata Preuss