Samorząd uczniowski 2016/2017

• PRZEWODNICZĄCY SEKCJI RADIOWO MEDIALNEJ – ŁUKASZ DROZDOWSKI UCZ. KL. IIC
  • RZECZNIK PRAW  UCZNIA:  PANI ELŻBIETA SKIBICKA
  • OPIEKUN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - PANI MARZENA CHMIELIŃSKA

Co roku Samorząd Uczniowski stawia sobie do realizacji wiele zadań. Przygotowuje wszelkiego rodzaju imprezy dla całej społeczności szkolnej (m.in. Dzień chłopaka, Dzień Edukacji Narodowej, Ślubowanie klas pierwszych, Andrzejki, Mikołajki, Walentynki, Dzień Kobiet), promujemy szkołę w środowisku, reprezentujemy społeczność uczniowską podczas uroczystości państwowych, imprez kulturalno – oświatowych i spotkań organizowanych na terenie miasta.

Wiele z akcji i imprez szkolnych jest już stałym elementem naszej działalności. Inne wynikają z aktywności twórczej uczniów.

Wszystkich naszych działań nie sposób omówić w kilku zdaniach. Śmiało można powiedzieć, że to dzięki nam i naszej działalności szkoła tętniła i nadal tętni życiem.