28 marca w Gimnazjum nr 13 odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Pięknego Czytania. My również wzięliśmy udział w konkursie. Zadaniem uczestników było odczytanie wybranego przez siebie fragmentu książki pochodzącego z literatury fantasy. Jedna z naszych uczestniczek odczytała fragment opowiadania autorstwa uczennicy klasy III a Marty Klimowicz.

Dwie nasze uczennice, Karolina Kucka z klasy II b oraz Sabina Pankova z III a otrzymały wyróżnienia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogłaszamy konkurs czytelniczy!

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału

w "Nieustającym konkursie czytelniczym".

Konkurs trwa cały rok szkolny 2016/2017.

Możesz się do niego przyłączyć w każdej chwili.

Regulamin konkursu znajduje się w gablocie bibliotecznej na III piętrze.

BIBLIOTEKA SZKOLNA GIMNAZJUM NR 5

poniedziałek 8:00 - 14:00
wtorek 8:00 - 14:30
środa 8:00 - 14:00
czwartek 8:00 - 14:30
piątek 8:00 - 13:00

Przypominam, że książki wypożyczane są czytelnikom na 2 tygodnie. Jeśli potrzebne są Wam na dłużej należy je prolongować (przedłużyć).

Zachęcam wszystkich uczniów do udziału w konkursie "Zareklamuj swoją szkolną bibliotekę". Zainteresowanych zapraszam po szczegółowe informacje na III p. (gablota biblioteczna).

Elżbieta Skibicka