Strona Gimnazjum >Kategorie Wpisów >Gdzie kupić plecaki szkolne dziewczęce tanio?

Dziś uruchomiliśmy nasz blog Szkolny. W zespole redaktorów znaleźli się byli gimnazjaliści z Olsztyna, naszej cudownej Szkoły nr 5. Jest to pionierskie przedsięwzięcie, które mam nadzieję utrzyma się przez najbliższy rok. W przypadku braków „kadrowych” na redaktorów Bloga – będziemy ogłaszać rekrutację :).

Kilka ważnych adresów i skrótów kontaktowych

• W sprawach związanych z pracą redakcji bloga prosimy pisać poprzez formularz.
  • Jeśli masz propozycje odnośnie zmian graficznych bądź merytorycznych Naszego Bloga – również prosimy o kontakt pod tym samym adresem: [email protected]
  • Interesujesz się blogowaniem, najnowszymi wydarzeniami w blogosferze? Być może to właśnie na Ciebie czekamy :). Stale szukamy nowych redaktorów, dlatego zapraszamy do kontaktu.
  • Blog Szkolny młodzieży z Olsztyna funkcjonujący pod powyższym adresem: gim5.olsztyn.pl, ma charakter NON PROFIT, nie przyjmujemy datków od sponsorów lub innych instytucji.
  • Działamy od poniedziałku do piątku, w weekendy odpoczywamy 🙂
  • Adres korespondencyjny podany na stronie głównej bloga jest adresem prywatnym Małgosi Kowalewskie, prosimy o uszanowanie jej prywatności.

Nowe Poradniki dla Uczniów w Olsztynie

Autor: Małgorzata, Data: 01.05.2020

Cześć Kochani. Dziś zastanawiałam się nad tym kiedy wszyscy wrócimy do szkoły, podstawówki oraz licea są zamknięte do odwołania, ale wszyscy myślimy od tym dniu kiedy drzwi szkół w całej Polsce ponownie staną przed nami otworem i znów będziemy zmagać się ze swoją szkolną codziennością. Jedną z nich jest wybór plecaka do szkoły podstawowej oraz do liceum.

młodzieżowe

Każdy plecak, czy to do liceum czy do szkoły podstawowej cechuje się własnymi kryteriami wyboru. W poniższym artykule odpowiem Wam zatem na pytanie:

Jaki plecak wybrać do szkoły średniej (dla dziewczyny)

W tym miejscu zapewne nie zaskoczę dziewcząt czytających Nasz Blog, że w plecakach do gimnazjum, liceum – zawsze liczył się styl, moda, design w oryginalnym charakterze. Ja od siebie dodam, że dla mnie istotne są także parametry wytrzymałościowe konstrukcji takiego plecaka.

szkolne torby

Plecak czy może torba szkolna na ramię?

To dobry pomysł, uważam że czasem nawet lepszy jeśli myślimy o wyposażeniu szkolnym, które posłuży nam w innych sytuacjach. Codzienne życie Licealisty, to także czytelnie, biblioteka, księgarnie, oraz czas wolny :). Taka torba szkolna na ramię, może przydać się wszędzie i przy tym wygląda bardziej neutralnie niż plecak szkolny. Pozostałe atuty toreb szkolnych / studenckich, zależą oczywiście ok konkretnego fasonu. Te z kolei postaram się zrecenzować w osobnym wpisie.

gimnazjalne

Polscy dystrybutorzy akcesoriów dydaktycznych

Autor: Joanna, data 08.05.2020

Witajcie. Dziś Piątek, zatem mam więcej czasu niż zwykle w ciągu tygodnia. Okres absencji w zajęciach szkolnych nie zwalnia nas, redaktorów bloga Gim 5 Olsztyn z wnoszenia nowych treści. Zatem postanowiłam poruszyć temat Polskich firm prywatnych, które dostarczają nam pomocne z nauce akcesoria.

firmy sklepy

Jakie firmy bierzemy pod lupę?

Moim cele było zaprezentowanie wam rankingu przedsiębiorstw i marek, których zapewne nie znacie. Są to cisi pomocnicy naszej codziennej nauki, którzy działają w sektorze produkcji i sprzedaży, tablic, map, przyborów matematycznych, akcesoriów sportowych i ogólnie sal do nauki. Ten wis będzie swego rodzajem hołdem dla ich pracy. Moje materiały są już prawie kompletne, aby podzielić się z Wami rzetelną wiedzą. Zapraszam i proszę o jeszcze dni cierpliwości… .

Dziękuję za wsparcie merytoryczne w zakresie opisów, serwisowi:

młodzieżowe plecaki